اخبار ارمنستان - سلب مسئولیت و ادعا
JavaScript Free Code

اخبار ارمنستان

کاملترین و بروز ترین اخبار و اطلاعات ارمنستان

امروز:

سلب مسئولیت و ادعا به هر نحو:
وبلاگ ارمنستان تور و نویسندگان آن هیچ مسئولیتی چه مستقیم و چه غیر مستقیم در قبال ضرر و زیان اتفاقی (به هر نوع و به هر شکل و به هر میزان که باشد)یا احتمالی شما در اثر استفاده از مطالب و اطلاعات مندرجه در این وبلاگ نمیپذیرد و بدینوسیله سلب مسئولیت از خود مینمایند.
مطالب این وبلاگ بر اساس تجربیات فردی نویسندگان آن نوشته شده است.نگرش افراد نسبت به مسایل گوناگون مختلف است.شما نمیتوانید از ما به دلیل انتشار مطلبی چون با سلیقه شما سازگار نیست شکایت کنید ولی میتوانید دیگر از مطالب این وبلاگ استفاده نکنید.
استفاده از مطالب این وبلاگ به هر نحو و به هر شکل بدون دریافت مجوز کتبی از صاحب وبلاگ پیگرد قانونی دارد.لطفا دقت کنید.
این وبلاگ فقط به قصد معرفی ارمنستان ایجاد شده است و هیچ نوع خط سیاسی و هیچ نوع رنگی ندارد.فقط وبلاگی برای اطلاع از ارمنستان همین و بس.
ما در قبال افراد ،شرکتها،سازمانهای معرفی شده در این وبلاگ و خوبی و بدی کار آنها و کیفیت کار آنها یا قیمت آنها هیچ نوع مسئولیتی نداریم وشما پیش از انتخاب باید تحقیقات لازم را انجام دهید.
مطالب وبلاگ کاملا بی طرفانه است و ما هیچ پولی از هیچ کس بابت معرفی اش در وبلاگ نمیگیریم.
بطورکلی هیچ نوع ادعایی از هیچکس پذیرفته نیست.
بسیاری از اخبار ما که در ارمنستان تور اعلام میشود از منابع مختلف و خبرگزاری های مختلف ارمنستان یا بر مبنای گفته های مردم در گوچه و بازار جمع آوری شده است.تحقیق صحت و سقم این اخبار به عهده شماست و چیزی به عهده ما نیست..ما فقط شنیده های خود را در این وبلاگ اعلام میداریم بدون هرگونه قضاوتی.شما نمیتوانید از ما به دلیل نوشته ای و یا درج خبری در این وبلاگ شکایت کنید.همچنین شما نمیتوانید با استناد به مطالب این وبلاگ از فردی یا سازمانی یا شرکتی طرح شکایت و دعوی کنید.ما به عنوان شاهد یا مطلع در هیچ دادگاهی حاضر نمیشویم.
خط مشی و سیاست های این وبلاگ بسته به نظر صاحب آن ممکن است تغییراتی داشته باشد.مطالب وبلاگ ممکن است هر موقع ویرایش یا حذف یا رمز دار شوند.تغییرات لازمه رشد جوامع بشری هستند و با توجه به تغییرات سریع در جوامع امروزی حداکثر اعتبار هر مطلب این وبلاگ 60 روز از تاریخ نشر آن مطلب است اگر مطلب دیگری در رد مطلب قبلی ارسال نشود.البته برخی مطالب وبلاگ ممکن است تاریخ انقضای معین نداشته باشد.
این وبلاگ در یک محیط آزاد و در جامعه ای آزاد نشر و منتشر میشود و تابع قوانین نویسندگان و وبلاگ نویسان بدون مرز است.
ما در هیچ نوشته ای بد کسی را نمیگوییم ولی در ابراز نظرات شخصی خود و یا تجربیات شخصی خود کاملا آزاد هستیم.
در تمام محاکم قضایی در سراسر جهان و در هر دادگاهی شما نمیتواند به سبب مطالب مندرجه در این وبلاگ از ما شکایت کنید و در تمام محاکم حقوقی و مدنی در سراسر جهان باید این بخش وبلاگ یعنی بخش سلب مسوولیت و ادعا مورد توجه قرار گیرد و استفاده از مطالب این وبلاگ و یا استناد به مطالب این وبلاگ فقط و فقط باقبول مطلق و بدون چون و چرای تمامی شرایط موجود در این صفحه یعنی صفحه سلب مسئولیت و ادعا ممکن است و لا غیر و پذیرفتن مطالب این صفحه یعنی سلب هرگونه مسئولیت و ادعا(به هر نوع به هر شکل و به هر میزان) از ارمنستان تور و نویسندگان وبلاگ.همچنین با پذیرش شرایط این صفحه هرگونه برداشت شفاهی از مطالب مندرجه در این وبلاگ باطل و مردود اعلام میشود.
مندرجات این صفحه ممکن است در هر زمان تغییر کند. 

free web site traffic and promotion

http://www.esyndicat.com/

SonicRun.com
ArmanestanTouron Google+
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو